auto heritage warsztat samochodowy warszawa ursus skorosze

Wypełnij formularz zgłoszenia szkody AC/OC

ZGŁOŚ SZKODĘ

Po wypełnieniu formularza skontaktujemy się z Tobą na podane w formularzu dane kontaktowe w możliwie jak najkrótszym czasie. Zgłosimy szkodę w ubezpieczalni w Twoim imieniu i będziemy kontynuowali wszystkie kwestie formalne w sprawie szkody. 

Zdarzył Ci się wypadek? Współpracujemy z doświadczonym, niezależnym rzeczoznawcą. Kosztorysy, karta likwidacji szkody, dokumentacja… Zajmiemy się wszelkimi formalnościami związanymi z uzyskaniem odszkodowania od ubezpieczyciela.

Zgłoś szkodę w poniższym formularzu, skontaktujemy się z Tobą!

ZGŁOŚ SZKODĘ W TRZECH PROSTYCH KROKACH

Telefon: +48 503 464 590
Email: biuro@autoheritage.pl

W pierwszym kroku wypełnij swoje dane.
Drugi i trzeci krok wypełnij tylko w przypadku wystąpienia kolizji i posiadania danych jej sprawcy.

Wysyłając powyższy formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałam/em poinformowana/y, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwość ich poprawiania, żądanie zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest firma HERITAGE CONCEPT Karina Kościukiewicz ul. Powstańców Warszawy 23, 05-840 Brwinów, NIP: 534-260-74-69, prowadząca warsztat samochodowy pod nazwą Auto Heritage z siedzibą przy ul. Nowotyska 10, 02-495 Warszawa.

ul. Nowotyska 10, 02-495 Warszawa
Poniedziałek - Piątek 7:00 - 16:00